Jest nas
trzech

Zajmujemy się piwem od lat.
Od dawna zbieramy wiedzę i doświadczenie.
Postanowiliśmy połączyć siły, żeby warzyć piwo takie, jak lubimy: klasyczne piwne style w rzemieślniczej odsłonie.
Tworzymy małą, lokalną firmę. Piwa warzymy dla naszych znajomych, sąsiadów i dla Ciebie. Dlatego tak bardzo dbamy o szczegóły – od receptury, przez składniki po każdy etap procesu produkcji. Budujemy browar pod Poznaniem i mamy nadzieję, że już niedługo nas tam odwiedzisz.

A dziś zapraszamy: spróbuj naszych piw i podziel się z nami opinią.

MAREK

Najmłodszy z naszej trójki, najbardziej otwarty na piwne nowości. Na koncie ma raptem kilkanaście lat pracy z piwnymi markami. Troszczy się u nas o sprzedaż, dystrybucję, kontakty z odbiorcami i komunikację. Urodzony w pobliżu granicy z Czechami, ceni czeskie piwa. Czasem jednak lubi złamać rutynę piwami górnej fermentacji o brytyjskim rodowodzie.

Z naszych piw najczęściej wybierane to Pilsner i Earl Grey IPA

Piotr

Zaczynał prace w browarze jeszcze w latach 70-tych ubiegłego wieku. Najpierw w Niemczech, potem w Polsce. Przez 40 lat przeszedł wszystkie stopnie kariery w browarze od szeregowego pracownika poprzez mistrza produkcji do piwowara- technologa.

Bezkompromisowy jeśli chodzi o składniki, receptury i warzenie piwa. To jego doświadczenie i rzemieślnicze podejście mają decydujący wpływ na jakość naszych piw. Zwolennik tradycji, nie lubi eksperymentów i niezrównoważonych smaków. Jego ulubione gatunki to pilsner, marcowe i bock.

TOMEK

Pracę w browarze zaczął w latach 90-tych. Przez 20 lat pracował na różnych stanowiskach zajmując się marketingiem. W naszej Firmie dba o produkcję, dostawy i finanse, prowadzi też budowę browaru. Zanim uwarzył w domu pierwsze piwo, przez lata robił domowe nalewki. Pije różne gatunki piwa, najchętniej cięższe o pełnym słodowym smaku. Jego ulubione piwo to nasze Żytnie.

  • Untappd logo
  • Ratebeer logo