EN
Menu

Kim jesteśmy?

Cześć, to my – MarekTomek.

Przyjaźnimy się ponad dwadzieścia lat. Już wtedy powstał pomysł o własnym browarze. W 2016 roku zrobiliśmy to! Z pomocą rodziny i przyjaciół powstał „Browar Za Miastem”.

Szybko dołączyło do nas dwóch Piotrów. Jeden, piwowar i technolog z ogromnym doświadczeniem. Drugi, znający gastronomię, pełen energii do sprzedaży.

Pierwsze piwa uwarzyliśmy na początku 2017 roku i już wtedy dwa z nich zostały nagrodzone w konkursie KPR Kraft Roku. Od tego znacząco poszerzaliśmy ofertę i stale się rozwijamy.

Lubimy piwo. Piwo to dla nas czas wolny, święty spokój. Kojarzy nam się z dobrym nastrojem i miłymi chwilami. Stąd pomysły na nazwy i etykiety naszych piw. Wkładamy w Browar serce, energię, ciągle uczymy się i rozwijamy.

Siedziba

Przez pierwsze lata działaliśmy w formule kontraktowej: piwa warzyliśmy w zaprzyjaźnionych browarach, według naszych receptur. Rok 2022 był przełomowy.

Zbudowaliśmy własny browar pod Poznaniem, pierwsze piwa uwarzyliśmy tu latem.

Nowy browar to nowe możliwości, większy zespół i jeszcze większa dbałość o szczegóły. Niezmienne pozostaje nasze zaangażowanie i radość z warzenia piwa.

EN
Menu